Červen 2011

Ako nakresliť domček 1 ťahom?

30. června 2011 v 18:39 | hellgirlll |  radím
Asi tento trik všetci poznáte, ale aj tak Vám ho sem dám.Toplist 17:43

30. června 2011 v 17:59 | hellgirlll |  navštevy
Ako keby som niekde bola, ale neviem kde.V područí

30. června 2011 v 17:49 | hellgirlll |  niečo pre nadšencov UFO, nie moja tvorba
V roce 1993, v červenci cestoval pan X. jež nechce být jmenován, z Veselí nad Lužnicí do Českých Budějovic. Již byla tma, asi 22.30 hod., když pojednou zpozorněl. Přímo nad ním proletělo ohromné těleso, podobné letadlu, avšak to musel pan X. okamžitě vyloučit. Tenhle kolos nevydával žádný zvuk. Letěl ve výšce asi 70 m, dlouhý byl asi 30 m a široký 15 m. Na spodku měl hranatá okna ze kterých vycházelo světlo. Když zmizel objekt z dohledu, najednou sjel z nebe zelený fosforeskující paprsek a omotal se muži kolem celého těla. To už bylo příliš. Vyděšený noční chodec stál na silnici a tělem mu probíhalo silné brnění. Stupňující vibrace nabývaly na intenzitě. Muž očekával každou chvílí zástavu srdce a měl pocit, že se rozpadne na atomy.
Když první zničující vjem opadl, počal přijímat informace. Byl někým řízený a nebylo v jeho silách příkazům od neznámého navigátora vzdorovat. Po chvilce mu došlo, že s ním manipulují tři bytosti. Komunikovaly s ním plynulou češtinou, dva ženské a jeden mužský hlas. Nařídily muži, aby šel okolo vodojemu do sila v obci Dynín. Byl jako v područí - nemohl protestovat. Šel po silnici omotán zelenou spirálou a jen doufal, že si jej někdo z projíždějících automobilů všimne a vysvobodí z nedobrovolného zajetí. Ale nikdo zvláštnímu nočnímu chodci nevěnoval pozornost.
Takto došel k hlavní bráně a zelený had z jeho těla zmizel. Brána byla zamčena, ale jakmile k ní vztáhl muž ruku, připadal si jako Alenka v říši divů. Brána se před ním sama otevřela a druhé i třetí dveře se chovaly podobným způsobem. Vešel do vrátnice ve které spal noční hlídač, znaven pravděpodobně dlouhým civěním na televizor. Televize běžela na prázdno a na stole ležela celá výplata tvrdě chrupajícího hlídače. Pan X. se zastavil a nepřítomně hleděl na televizor. Takto strávil na vrátnici asi deset minut. Pojednou se hlídač vzbudil a nevycházel z údivu. Cizí chlap stojí u jeho kanape, tupě zírá na televizor, jako by jej viděl poprvé v životě a na stole leží několik netknutých zanedbatelných peněz. " Co sakra chcete …? Jak jste se sem dostal ?!!! To není možné …? " Hlídač byl v šoku. Přece kdyby lezl přes ten ostnatý drát u plotu, musel by se poranit. "Ukaž ruce, přelezl jsi plot, cóóó …! " Ale ruce tajemného návštěvníka byly čisté, bez jediné záděrky či odřeniny, která by vysvětlila rozespalému hlídači mužovu přítomnost. Dveře, které byly před tím pečlivě zamčeny, zely dokořán a ostnatý drát by na rukou vetřelce zanechal nějaké stopy. Starému hlídačovy se vařil mozek … "Nejaké nadávky, nebudem menovať."Po krátkém jednostranném monologu se uklidnil, vyvedl pana X. za neustálého divení ven, konečně za ním zamkl všechny dveře a pro jistotu je ještě několikrát zkontroloval.

Pan X. dostal nový příkaz. Byl navigován k vlakovému nádraží, kde měl za úkol zmocnit se lokomotivy a odjet s ní neznámo kam. Jeho protesty byly marné. Manipulátoři nad ním měli jasnou převahu. Vysvětloval jim, že v ničem podobném nikdy nejel a tudíž neví, jak se stroj obsluhuje a za další ho dostanou do pěkného maléru. Ale již nebyl schopen telepatickým příkazům vzdorovat. Nebyl pánem své mysli. Přistoupil k lokomotivě, vyhodil z ní jednou rukou nic nechápajícího mašinfíru. ( Netušil, kde se vněm vzala pojednou taková síla, ten aizipoňák byl jako pápěří ). Vlezl do mašiny, aniž by dlouze přemýšlel co a jak, automaticky zapnul motor, nahodil pantograf a kdyby neměli na železniční dráze stroj jinak pojištěný, rozjel by se do neznáma.
Netrvalo dlouho a přijela policie a záchranná služba. Vyvedli pana X. z lokomotivy a odvezli jej na psychiatrické oddělení v Českých Budějovicích. V prvé řadě mu odebrali krev a udělali toxikologický test, aby mohli osvětlit mužovo počínání. Neshledali u něho však ani alkohol, ani drogy, i psychotesty jeho zvláštní pohnutost neobjasnily. Po několika denním pozorování muže propustili, poněvadž nebyl nikterak psychicky narušen a neměl do té doby na svém rejstříku žádný podobný přestupek.

Při převozu na psychiatrické oddělení se obracel k záhadným bytostem a prosil je o radu, ale spojení bylo přerušeno. Muž to pocítil z jejich strany jako nebetyčnou zradu. Byl zneužit, mentálně znásilněn. Co má teď říci na svoji obhajobu …? A měl pravdu. Psychiatři nad ním jenom kroutili hlavami a doporučili mu, aby se nikomu o svém zážitku nesvěřoval.
Za pár dnů vyšel v Jihočeských listech kratičký článek v rubrice "linka 155" , o mladém muži, jenž v pomatení mysli chtěl odcizit lokomotivu na vlakovém nádraží v Dyníně. Vzpomínám si, v roce 1993 poslouchám večerní televizní zprávy a redaktorka líčí, jak jistý mladík chtěl odcizit lokomotivu a snažil se s ní ujet. V duchu jsem se chytala za hlavu, co všechno dnes lidi napadne. "Ukrást lokomotivu ?!!!"

Kromě mne od té doby o této záležitosti s nikým nemluvil z obavy opětovaného posměchu a doteď v něm z čehosi převládá strach.

Zdroj: http://tajemno.najdise.cz/

Koniec školského roka.

30. června 2011 v 17:30 | hellgirlll |  moje pribehy
No už je koniec, už sú oficiálne prázdniny, super. Ako som to prežila? No prv som išla do školy, nestihla som, keď som kukala na hodinky keď sme odchádzali z domu bolo o 12 minút neskôr, ešte kým sme tam prišli možno takých 5 minút. Potom som bola v triede kde sa kecalo a potom mi dal pán učiteľ vysvedčenie, samé jednotky!!! A milión ospravedlnená =/. No rodičia mi dali darček náramkové hodinky, možno niekedy dám aj foto. Potom sme išli do Trenčanských Teplíc, to až také dobré nebolo, nejako sa to kazilo. Ocko zaparkoval ďaleko od ihriska v parku, mohol kľudne blyžšie, ja a ocko sme išli do parku, smerom, kým tam dorazíme, potom sme zistili že nemáme u seba dáždníky. Tatko začal frfľať že čo ak sa rozprší a že prečo sme išli tak ďaleko parkovať od toho ihriska, no bol neznesiteľný. Potom sme tam konečne dorazili, ja som hupla na kolotoč a som sa tak roztočila, že som odstredivou silou skoro zo seba dušu dostala úf! Potom to už bolo zlé, lebo mi prišlo zle z toho točenia, ale nezvracala som. Ale aj tak to točenie stálo za to! Potom mi tam viac menej zvyšok výletu bolo zle, aj keď som prišla domov. Inak rozpršalo sa keď sme boli akurát pri aute haha, ocko poň išel. Tak takto som prežila tento deň, hádam ste ho vy prežili lepšie.

Prosbička.

30. června 2011 v 17:29 | hellgirlll |  prosím
Prosím, bola som na známej FB stránke, bola som na krásna.cz, prosím ak ma uvidíte ešte niekde kde som tak mi to prosím napíšte, a aj adresu že kde. Ďakujem.

Flower Shopkeeper 2

29. června 2011 v 20:19 | hellgirlll |  hry online
Táto hra je super, mne sa páči. V tejto hre musíš pracovať v kvetinárstve, musíš obsluhovať zákaníkov a to takto: 1.Podáš im zozam, ponuku pravo hore, 2. Počkáš kým si vybere, 3. podľa toho čo si vybral urob kyticu, a ak nevieš ako na to klikni na ten obrázok v bubline a objaví sa ti návod ako na to, 4. urob kyticu klikaním na kvety, obaly, mašle... 5. Ak ti nevínde v tom priestore kde robíš kyticu vpravo hore stlač krížik, 6. Ak už dlho čakajú, ponúkni ich limonádou.
Však skoro všetko nájdete v tutoriáli a v návode na Pauzičke (stránka kde sa hra nachádza).


HRAŤ HRU


Zviditeľnenie

29. června 2011 v 19:29 | hellgirlll |  prosím
Neviem či viete že som spoluadminka ešte 2 blogov ale na ten 2. nechodím, čiže to je ako keby som bola spoluadminkou iba 1 blogu a ten má dosť malú návštevnosť, tak tu chcem urobiť takú reklamu na ten blog, čiže kukni prosím http://graphic-team-forever.blog.cz/


P.S.
Grafiku tam nedávam stále ja, sú tam aj iné adminky.

Útočiace ryby

29. června 2011 v 19:19 | hellgirlll |  len haluze a všetko čo z tym suvisi
Zdroj: Pauzička.sk


Hra Cupid Forever

29. června 2011 v 18:59 | hellgirlll |  hry online
Táto hra je super. Si malý cupid a musíš z 6-tich prísad namixovať tú správnu kombináciu aby sa do seba zamilovali chapec a dievča na lavičke. Ak sa netrafíš v kombináciach, tak aspoň sleduj čo sa bude ďalej diať.


HRAŤ HRU


Mačka si prosí jesť

29. června 2011 v 17:29 | hellgirlll |  videa

Michal Šeps -colorka a 2 animky

28. června 2011 v 19:39 | hellgirlll |  other graphic
Asi Šepsi (všetci) poznáte foto Michala Šepsa čo je Šepsko čiernobiele iba napís na tričku a čiapka je farebné a také niečo som urobila ja:


A ešte animka:


A teraz rýchlejšie:


Zdroj foto: http://www.showbiznis.cz/ myslím

Neviditeľná harfa a mačiatko

28. června 2011 v 19:30 | hellgirlll |  videa
Ja som sa asi do toho mačiatka zamilovala (obrazne), veľmi cute.


Zroj: Pauzička.sk

Trenčín

28. června 2011 v 19:29 | hellgirlll |  moje pribehy
Boli sme v Trenčíne, v obchodnom centre kde som neurobila ani 1 fotku, tam my skoro vypadli oči z jamôk. Bola som v hračkárstve, a tam predávajú také malé šmykľavky, asi meter? Ale zrazu som uvidela šmykľavku vysokú cca ako ja!!!Woow, boli tam šmykľavky, ktoré sú pre mňa dosť veľké, woow, to mi vyvoláva nutkanie vyskúšať, ale neskusila som sa šmyknúť, lebo je to hračkárstvo a tam bolo napísané že sa to nemá. I keď tá najväčšia bola stočená do 1 strany, taká otočka a to by ma mohlo vyhodiť, ale bola tam aj taká ktorá sa netočila iba vlnila, strmosťou. No nič nebolo. Pochodili sme si a išli sme aj do mesta, tam som urobila nejaké fotečky, dám ich sem možno dnes. Stretli sme s ockom môjho matematikára a zároveň triedneho haha, ocko ma na neho upozornil že je tam, lebo by som si možno ani nevšimla, tak dosť haluz.

Otravný pomaranč, idol môjho ocka?

28. června 2011 v 17:09 | hellgirlll |  ocko robi haluz =D
Moje nervy, to čo robí? Napodobňuje otravný pomaranč môj ocko, a v čom? Kukni dole na video v asi v 0:45 sek. také zvuky, keď sa obúval vtedy, keď sme išli von, keď sme vychádzali z auta, na verenosti, pri šoférovaní.Odhaľ sa, povedz prečo!

27. června 2011 v 21:09 | hellgirlll |  prosím
Á dosť! Chodí ku mne návštevníčka, ktorá si väčšinou hovorí Kikííík, niekedy 3 í, niekedy 2 í, asi tak. To je od nej pekné že chodí na môj blog, ale prečo mi nadáva, asi preto iba chodí na môj blog, to je už nepekné, a mňa by zaujímalo že či má pozná osobne, či som jej niečo urobila alebo čo je vlastne zač. A hlavne aby mi sem napísala dôvod prečo to robí, blokovala som ju, iba si našla spôsob ako znova písať, teda asi sa to nezobrazovalo čo ja viem, teraz som ju odblokovala aby mi to tu pekne vysvetlila.

Úloha pre iných blogerov: Písala aj Vám niekedy Kikíík nejaký urážlivý koment?

Potrebuje zdravý názor

27. června 2011 v 20:59 | hellgirlll |  ocko robi haluz =D
Môj ocko len otvoril ústa a už to bola katastrofa, moje nervy. Kecali sme o tom že sa môj ocko zaľubil do 1 činnosti na nete a ja som sa ho spýtala že či vie že do čoho som sa zaľúbila ja a on táák provokatívne iba odvetil ,,Do Šepsa" (!!!!!!!!!) Našťastie sa hneď opravil a povedal správne (moje žabky) Raz sa na tom Šepsi(všetci) zasmejeme.

Owl City - Fireflies

27. června 2011 v 20:29 | hellgirlll |  music
jéj tento song hral na konci Paneláku, je pekný ten song, taký super, romantický, melodický, kukni, mohol by sa ti páčiť.


Schody =/

26. června 2011 v 21:19 | hellgirlll |  moje pribehy
Schody

Včera sme s mojim papinkom (ockom) išli sa prejsť, a išli sme aj cez tieto schody, jáj ale dlhé, ale prešla, ešte čo som nevyfotila boli ešte 3 také rady, viete 3 odseky, oddelené menšiu medzerou, a boli trochu do inej strany, no vraj ma niekedy bavili schody, ale teraz no nazdar toľko veľa, teraz som skôr na šmýkačky, hojdačky a kolotoče.


Albínky <3

26. června 2011 v 19:59 | hellgirlll |  žabky<3
Moje, ako som dala Alžinku a Rozinku na sebe kukuč (tu, 2. odvrchu), tak teraz dávam Alžinku a Žofinku, možno bude nabudúce aj Žofinka a Rozinka.

<3<3